Giant – rowery dla każdego

Numatic Henry
Czerwiec 8, 2018
Odkurzacz hotelowy – siła i wytrzymałość
Marzec 25, 2019

Giant – rowery dla każdego

Firma Giant powstała w 1972 roku na Tajwanie. Jej misją było tworzenie lepszych rowerów. Na początku zajmowała się produkcją dla amerykańskiej firmy Shwinn Bicycle Company, później produkcja zamieniła się we własną rozpoznawalną markę.

Pionierskie rozwiązania
Rowery Giant jako jedne z pierwszych na świecie produkowano z lekkimi, chromo-molibdenowymi ramami. To nowatorskie rozwiązanie podniosło komfort jazdy i umożliwiło osiąganie większych prędkości. Firma Giant jako pierwsza zajęła się produkcją rowerów, które od samego początku były projektowane specjalnie dla kobiet. Seria LIV to coś więcej niż zaadaptowany męski model. To rower, który od a do z, odpowiada damskim potrzebom. Rower Giant Cadex 980 C, to pierwszy na świecie rower wykonany z kompozytów, który równocześnie ma atrakcyjną cenę dla masowego odbiorcy. Marka Giant niejednokrotnie opracowywała nowatorskie rozwiązania i z całą pewnością nie jednym jeszcze zaskoczy.

Rowery dla każdego
W swojej ofercie, Giant ma rowery górskie, składane, dziecięce, elektryczne, wyścigowe oraz off-roadowe. Niektóre modele skierowane są dla początkujących, a inne dla profesjonalistów lub wyczynowców. Amatorzy mogą wyposażyć się w rowery o prostszej, bardziej standardowej budowie. Ci bardziej doświadczeni mogą sprawić sobie nowoczesne rowery Giant, które są dostosowane do osiągania coraz lepszych wyników. Dzięki tak różnorodnej propozycji, rowery Giant znajdują klientów na całym świecie. Ich dodatkowym atutem jest rozsądna cena za wysoką jakość. Dzięki niej rowery te są osiągalne dla wielu ludzi.