Odkurzacz hotelowy – siła i wytrzymałość

Giant – rowery dla każdego
Styczeń 11, 2019

Odkurzacz hotelowy – siła i wytrzymałość

Prowadząc hotel, pensjonat, czy ośrodek wypoczynkowy na pewno nie chcesz, by twoich gości od samego rana budził świdrujący dźwięk odkurzacza. Odkurzacz, którego używasz musi być wydajny, wytrzymały, energooszczędny i cichutki, by goście mogli odpoczywać w niezmąconej żadnymi hałasami ciszy.
Siła i wytrzymałość
Odkurzacz hotelowy dzień w dzień ma wiele pracy. Codziennie pokonuje wiele pokoi, wiele metrów wykładzin i dywanów trzeba odkurzyć szybko i dokładnie. W takiej pracy nie sprawdzi się domowy odkurzacz. Tu potrzeba profesjonalisty. Odkurzacz hotelowy Numatic jest stworzony do takich wyzwań. Jest to seria odkurzaczy profesjonalnych idealnie sprawdzających się w warunkach hotelowych. Odkurzacze charakteryzuje duża moc ssania, długi kabel, który ułatwia pracę i mała waga odkurzacza. Dodatkowo pojemność zbiornika, która możemy wybrać w zależności od ilości pracy, którą będziemy codziennie wykonywać, ułatwia zadanie, gdyż nie jesteśmy zmuszeni do ciągłej wymiany worka, co jest czasochłonne i kosztowne. Dzięki tym wszystkim parametrom Numatic sprząta szybko, wydajnie i efektywnie. A w końcu na tym nam najbardziej zależy.
Błoga cisza
Jest to jedna z największych zalet odkurzaczy hotelowych. Goście hotelowi nie mogą od samego rana słuchać dźwięków odkurzacza dochodzącego ze wszystkich pokoi po kolei. Odkurzacz do hotelu ma wygłuszoną pracę silnika, dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku naszym gościom, którzy w większości nawet nie będą mieli świadomości, że w pokojach obok właśnie odbywa się wielkie sprzątanie.
Dzięki tym parametrom odkurzacze hotelowe idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie cisza jest priorytetem. Mogą pracować w biurach, szkołach, czy przedszkolach.
Odkurzacze do hotelu Numatic mają wszystkie cechy, które powinien posiadać odkurzacz hotelowy. Jest wytrzymały, mocny, cichy i solidny. Do tego jest lekki, by praca z nim nie była dużym obciążeniem. Dzięki takiemu zestawowi możemy być pewni, że posłuży nam wiele lat. A do tego, co tu dużo mówić, jest po prost ładny. A w końcu lubimy otaczać się ładnymi i praktycznymi przedmiotami. Mariaż idealny.

Więcej dowiesz się na: https://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-hotelowe.html