Przedstawmy się

 

PERFEKKO - SOLIDNE DOMY ENERGOOSZCZĘDNE


PERFEKKO to firma opierająca się na standardach i technologii, wiąże się z wyjątkowo sprawną i szybką budową zdrowych, ciepłych, "cichych" i solidnych domów jednorodzinnych. Analizując konstrukcję różnych domów wypracowaliśmy rozwiązania optymalne dla naszego położenia geograficznego oraz warunków pogodowych w odniesieniu także do ekonomiki budowania domu jednorodzinnego i jego przyszłych cech użytkowych oraz zdrowotnych.

Cechuje nas


Nowoczesność

Szybkość wykonywania projektów

Dobra organizacja pracy

Budownictwo ekonomiczne 

PERFEKKO -
DOMY
CAŁOROCZNE


Oferta budowy domu całorocznego w systemie PERFEKKO dedykowana jest zarówno tym z Państwa, którzy w sposób świadomy i uzasadniony szukają oszczędności i ekonomii przy realizacji własnego domu, jak i tym, którzy nie mają czasu i środków by opiekować się przez wiele miesięcy budową domu.
Perfekko jest uzasadnioną alternatywą dla systemów budownictwa tradycyjnego oferowanego na rynku. Opracowany został jako kompletna technologia budowy, w której fundamentalny udział w zakresie opracowania i bieżącego funkcjonowania, ma zespół uprawnionych architektów, projektantów, konstruktorów, instalatorów oraz technologów.

Wierzymy, że dokonując dla siebie wyboru systemu budowy domu Perfekko, unikną Państwo straty czasu i wielu zbędnych kosztów. Współpraca z nami będzie natomiast prawdziwie przyjemnym doświadczeniem i zaowocuje pozytywnym efektem na długie lata.